Соопштенија

ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИ: Делегација на ПП положи свежо цвеќе на гробот на поранешниот претседател Борис Трајковски

Делегација на Партија на пензионери предводена од претседателот Илија Николовски положи свежо цвеќе на гробот на поранешниот претседател Борис Трајковски по повод 19 годишнината од неговата трагична смрт.

Прикажи повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Skip to content