Активности

Гостување на Илија Николовски во Студио 10 на ТВ 24

Претседателот на Партија на пензионери, г. Илија Николовски гостуваше во емисијата Студио 10 на 24 ТВ.

Видео од гостувањето.

Прикажи повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Skip to content