Соопштенија

ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИ: Честитка по повот 7-ми Мај, Денот на полицијата

Партијата на пензионери, со голема почит и најдлабоко чуство на благодарност на сите сегашни и пензионирани припадници на МВР им го честита 7 Мај Денот на полицијата.
Вие како еден од првите браници и заштитници на граѓаните и државата, секојдневно се соочувате со сите негативности на современата реалност. Продолжете со Вашата пожртвувана и бескомпромисна работа и бидете најдобрите чувари на граѓаните, јавниот ред и мир и законите во државата.

Прикажи повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Skip to content