Соопштенија

ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИ: АПЕЛ до членовите на партијата

Партијата на пензионери упатува апел до сите нејзини членови да се приклучат на акцијата за помош на настраданиот народ во Турција, погодена од земјотресот.

За донација од 100 денари завртете од својот мобилен телефон на бројот 143400.

 

Прикажи повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Skip to content