Активности

ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИ: Одржана седница на Извршниот одбор на партијата

На 21.08.2020 година во 14.00 часот одржана е Седница на Извршниот одбор на Партијата на пензионери на која се донесоа важни одлуки за натамошните активности  во спроведувањето на платформата и насоките кои произлегуваат од донесените одлуки на Партијата со учеството во власта на коалицијата предводена од СДСМ за наредниот период.

Прикажи повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Skip to content