Соопштенија

ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИ: Честитка по повод празникот Рамазан Бајрам

Партијата на пензионери,
на сите свои членови и на сите граѓани кои го слават Рамазан Бајрам, им го честита празникот со желба за радост и спокојство во домот, добро здравје, хармонија, почит и толеранција со сите.

Честит Рамазан Бајрам

Чесно, Сплотено, Одлучно !

Партија на пензионери

Прикажи повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Skip to content