Соопштенија

ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИ: Честитка по повод 8 Март, Меѓународен ден на жената

Партијата на пензионери, на сите припаднички на понежниот пол во земјата им го честита 8 Март, меѓународниот ден на жената.

Ви посакуваме да останете и понатака столб на Вашите семејства и на општеството во целост, и продолжете во борбата за еднаквост и вашите права во сите сегменти на општествениот живот.
Честит 8 Март

Партија на пензионери

Прикажи повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Skip to content