Соопштенија

ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИ: Честит Бадник и Божиќ

Партијата на пензионери, на сите граѓани од православна вероисповед им ги честита големите христијански празници Бадник и Божиќ, со искрени желби за добро здравје, духовен мир, радост, љубов и разбирање.

Посакуваме да празниците ги поминете во топла и сплотена атмосфера во кругот на Вашите најсакани.

Партија на пензионери.

Прикажи повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Skip to content