Соопштенија

ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИ: Честитка до сите граѓани на Република Северна Македонија од католичка вероисповед

Партијата на пензионери, на сите граѓани на Република Северна Македонија од католичка вероисповед им го честита големиот, христијански празник Раѓање Христово – Божиќ со желби да празничните денови ги поминат во добро здравје и духовен мир во кругот на своите најблиски.

Прикажи повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Skip to content