Соопштенија

Честитика од Партијата на пензионери по повод Курбан Бајрам

Партијата на пензионери им го честита Курбан Бајрам на сите пензионери и граѓани на државата кои го слават овој голем муслимански празник.

Партијата на пензионери им го честита Курбан Бајрам на сите пензионери и граѓани на државата кои го слават овој голем муслимански празник.

Партијата по овој повод упатува желби за среќа, радост, љубов, внатрешен мир и разбирање.

Прикажи повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Skip to content