Соопштенија

ПАРТИЈА ЗА ПЕНЗИОНЕРИ: Седницата на Извршниот одбор ќе се одржи со почеток во 14:00 часот

Почитувни,

Поради зафатеност на Претседателот на Партијата на пензионери, г. Илија Николовски, терминот за одржување на седницата на Извршникот одбор закажана за денеска (21 август 2020 година) се менува и истата ќе се одржи со почеток во 14:00 часот.

Претседател на ГО
Добре Ефремовски
Прикажи повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Skip to content